Okładka Backrooms: Extractions
Powrót do wszystkich gier Wand

Backrooms: Extractions

Graj z

Pobierania

1K+

Skan Virustotal

Bezpieczne

Zaktualizowane

26 maj 2026

Narzędzia

Dostosuj

Przycinanie wideo

Wand logo 是功能齐全的游戏辅助应用,支持Backrooms: Extractions其他 3,500 多款单人 PC 游戏。即时开关 19 项游戏辅助功能,包括:Nielimitowana energia、Nieograniczona Psychika、Zwiększ maksymalną energię o 25%、Ustal Maksymalną Energię和Zwiększ maksymalną energię mentalną o 25% — 以自己的方式进行游戏,打造个性化体验。

Różnorodność narzędzi Wand

Wand czyni granie magicznym. Ulepsz 3500+ gier dla jednego gracza takich jak Backrooms: Extractions prostymi narzędziami, które usuwają wszystkie przeszkody w zabawie.

Użytkownik dostosowujący grę

Dostosuj rozgrywkę. Zarządzaj równowagą gry i precyzyjnie kontroluj dynamikę walki, zarządzanie ekwipunkiem i postęp postaci.

Użytkownik nagrywający najlepszy moment rozgrywki z Wand

Nagrywaj epickie momenty. Nagrywaj najbardziej legendarne momenty i dziel się nimi ze społecznością jednym kliknięciem.

Wand logo

narzędzia dla

Backrooms: Extractions

Dostosuj

Przycinanie wideo

Jak używać

Często zadawane pytania

Odblokuj pełny potencjał doświadczenia w Backrooms: Extractions dzięki 19 wyselekcjonowanym dostosowaniom rozgrywki Wand logo stworzonym przez Sandvix. Wand oferuje wyrafinowany sposób zarządzania równowagą gry z funkcjami takimi jak Nielimitowana energia, Nieograniczona Psychika, Zwiększ maksymalną energię o 25%, Ustal Maksymalną Energię i Zwiększ maksymalną energię mentalną o 25%, dając ci precyzyjną kontrolę z natychmiastowymi przełącznikami włącz/wyłącz dostępnymi przez przełączniki w aplikacji lub nakładkę w grze Alt+W.

Wyselekcjonowane Kolekcje dla Każdego Stylu Gry

Asystent – Dostosuj rozwój swojej postaci. Spersonalizuj doświadczenie gry w zrównoważony sposób z Zwiększ maksymalną energię o 25%, Zwiększ maksymalną energię mentalną o 25%, Dodaj Pieniądze i Dodaj Tokeny.

Ułatwienia – Zmniejsz trudność. Dostosuj mechanikę gry bez psucia gry z Włącz skok.

Udoskonalenia – Przejmij kontrolę nad grą. Ulepszaj swoją grę nowymi funkcjami takimi jak Prędkość Gry, Wolna Kamera i Niska grawitacja.

Piaskownica – Złam wszystkie zasady. Ciesz się eksperymentowaniem i bezstresową grą z Nielimitowana energia, Nieograniczona Psychika i Odblokuj wszystkie drzwi.

Użytkownik dostosowujący swoje doświadczenie gry z WandUżytkownik dostosowujący swoje doświadczenie gry z Wand

如何在Backrooms: Extractions中使用Wand logo

Wand zaprojektowano tak, aby był tak szybki i płynny jak sama gra. Postępuj zgodnie z tymi trzema prostymi wskazówkami, aby rozpocząć dostosowywanie przygody. Wand automatycznie znajdzie twoje gry i pozwoli ci od razu zacząć używać narzędzi.

Użytkownik uruchamiający Backrooms: Extractions z Wand

1

启动游戏。打开 Wand 应用程序,然后直接从游戏库中启动Backrooms: Extractions。

Użytkownik aktywujący nakładkę Wand w grze

2

Activate the Menu. Once in-game, hit Alt+W at any time to bring up your toolkit.

Użytkownik używający różnych narzędzi Wand w grze

3

Choose Your Tool. Toggle your preferred gameplay assists, open the interactive map, or record a clip instantly.

FAQs

Czy Wand jest bezpieczny? Tak. Wand opracowano ściśle z myślą o doświadczeniach jednego gracza i nie wchodzi bezpośrednio w interakcję z systemami anty-cheat na platformach takich jak Steam, Epic Games i Xbox. Możesz swobodnie personalizować grę bez narażania biblioteki kont lub reputacji. Sprawdź nasze recenzje na Trustpilot.

Czy Wand na stałe zmieni moje pliki gry? Wand chroni podstawową instalację gry, działając w pamięci systemu zamiast na stałe edytować pliki instalacyjne. Mimo to zalecamy wykonanie kopii zapasowej danych zapisu podczas używania jakichkolwiek narzędzi innych firm, aby zapewnić bezpieczeństwo twojego postępu.

Czy rozwiązanie będzie współdziałać z moją wersją gry? Wand używa zaawansowanej technologii do automatycznego wykrywania wersji gry, którą uruchamiasz. Mapy interaktywne i inteligentne przewodniki są dostępne dla wszystkich wersji, a dzięki naszemu systemowi zawsze uruchamiasz najbardziej kompatybilne pomoce w rozgrywce.

Podoba ci się to, co widzisz?

立即免费 下载Wand logo,与数百万玩家一起使用游戏辅助功能、交互式地图和游戏助手等精彩功能畅玩Backrooms: Extractions以及 Wand 支持的其他 3500 多款游戏!

Pobierz Wand za darmo

Dostępne również na